درباره ما

معرفی مدرسه تابستانی یونیتک (یونسکو _ایران)

مدرسه تابستانی آنلاین یونیتک یک برنامه جامع  به‌منظور ارتقا سطح دانش و مهارت‌های کاربردی نوجوانان است که آینده‌سازان فردا را آماده ورود به دانشگاه یا بازار می‌کند.این مدرسه در تابستان ۱۴۰۰ توسط باشگاه آموزش های آنلاین یونسکو و باشگاه نوآوری و فناوری یونسکوبه صورت انلاین برگزار می شود و فرصتی را مهیا می‌سازد تا نوجوان امروز از آموزش‌های متداول فاصله گرفته و بتواند در جهت علاقه و استعداد خود قدم بردارد.

از مهم‌ترین اهداف باشگاه نوآوری و فناوری، این است که نوجوان در جمع‌های نخبگانی حضورداشته باشد و بتواند به دانشی خارج از چارچوب‌های مدرسه دست پیدا کند. علاوه بر دست آوردهای فوق، در مدرسه تابستانی با تأکید بر واژه ی کارآفرینی، می توانند مهارت کسب و کار و کارآفرینی را نه به عنوان یک انتخاب، بلکه به عنوان یک ضرورت به دانش‌آموزان آموزش دهند و نقش عمده‌ای در ترویج و اشاعه فرهنگ کارآفرینی در انقلاب سوم اطلاعاتی دنیا داشته باشند.

باشگاه آموزش های آنلاین یونسکو و باشگاه نوآوری و فناوری یونسکو این دوره های ها برای تمامی نوجوانان ۱۲ تا ۱۷ سال به صورت آنلاین برگزار می کند و در پایان به همه شرکت کننده ها گواهینامه بین المللی معتبر به زبان انگلیسی ارائه می کند.این دوره ها شامل ۱۵۰ ساعت برنامه آموزشی مفید و کاربردی همراه با اساتید متخصص و با تجربه  در ۲۱  دوره آموزشی مختلف در تابستان ۱۴۰۰ می باشد.

فردا دیره! "همین الان"شروع کن.
۱

دانش آموز ثبت نام شده

۰

درس

۱

کشور

چه کسانی با ما همکارهستند؟

شما هم می‌توانید به عنوان همکار در کنار ما باشید. با ما در ارتباط باشید.